Om oss

Vi i AppMedia er spesialister på applikasjons-utvikling for iOS og Android (Windows Phone ved behov). Vi tilbyr konsulenttjenester innen konseputvikling, strategi, grensesnitt design, brukeropplevelse, arbeidsflyt, native app utvikling, distribusjon, vedlikehold og drift.

The dream team

miguel_app_media

Miguel Johansen
Daglig leder
miguel@appmedia.no
Mob: 47024062

Artboard

Christer Depui Svensen
App Evangelist
christer@appmedia.no

rune_hofstad_app_bulletina

Rune M. Hofstad
App Evangelist
rune@appmedia.no
Mob: 97152295

geir_eliassen_app

Geir Eliassen
Teknisk leder
geir@appmedia.no

Lars Høidahl

Lars Høidahl
Prosjektleder
lars@appmedia.no

App Evangelist Tom Stigson

Tom Stigson
Konsulent
tom@appmedia.no